Nasze Usługi

first-pic

NWSHC jest niedochodową agencją certyfikowaną przez U.S. Departament do Rozwoju Urbanistycznego i Mieszkaniowego HUD.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo jak uniknąć konfiskaty domu, jak również w sprawach odwróconej hipoteki. Jeśli jesteście Państwo właścicielami nieruchomości i stoicie w trudnej sytuacji finansowej, nasi doradcy są gotowi i zdolni Wam pomóc, nieodpłatnie.

Oprócz doradztwa mieszkaniowego, nasze biuro oferuje warsztaty jak kupić dom po raz pierwszy i szkolenia finansowe jak ustanawiać cele i trzymać się budżetu.

Pomagamy nie tylko właścicielom domów, ale również oferujemy doradztwo lokatorom wynajętych mieszkań, jak i właścicielom nieruchomości, którzy takie mieszkania udostępniają.

women-forward

W NWSHC także oferujemy program skoncentrowany na kobietach i ich edukacji finansowej. Naprzód Kobiety Chicago został powołany do życia jako bezpieczne miejsce dla wyznaczania celów i stworzenia finansowego bezpieczeństwa. Program ten oferuje pożywienie i opiekę nad dziećmi podczas sesji.

img_4091

Czy chcielibyście Państwo bardziej zaangażować się w sprawy Waszej lokalnej wspólnoty? Codziennie NWSHC angażuje wspólnotę z Belmont Cragin poprzez działalność społeczną, skupiając się na sprawach mieszkaniowych, programach dla seniorów, edukacji i na młodzieży.

 

Engage, Educate, Empower